Rzeźba w kamieniu, drewnie czy kształtowanie ceramiki stanie się o wiele łatwiejsza oraz ciekawsza dzięki profesjonalnym narzędziom, które z całą pewnością sprawdzą się w warsztacie zarówno hobbysty, jak i profesjonalisty.

Snycerze, rzeźbiarze, którzy pracują z drewnem oraz osoby zajmujące się drzeworytnictwem wiedzą, że jednym z niezbędnych narzędzi w ich warsztacie jest oczywiście dłuto. Każdemu artyście pracującemu z tym materiałem potrzebny jest zestaw dłut o różnych rozmiarach, kształtach ostrza, jak i końcówkach. W ofercie Adriatech znajdziemy dłuto Beavercratf dopasowane do najróżniejszych potrzeb, które jest doskonałym uzupełnieniem każdego warsztatu rzeźbiarskiego oraz snycerskiego. Dłuta płaskie, które doskonale sprawdzą się do reliefów, prostych wycięć czy rzeźbienia konturów, natomiast specjalny żłobak z łatwością posłuży do usuwania sporych części materiału oraz odpowiedniego kształtowania formy.

Dłuta Beavercraft wykonane są z najwyższej jakości stali stopowej bromowo-wanadowej, a rękojeści tych narzędzi wykonane są z bardzo twardych gatunków drewna, takich jak dąb czy jesion. Niezależnie czy jesteś początkującym rzeźbiarzem amatorem, czy profesjonalistą dłuta tego producenta idealnie sprawdzą się w pracy.

Jeżeli jesteś zainteresowany, to zapoznaj się ze szczegółową ofertą na adriatech.pl.